Inwestycja w pokoje hotelowe

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w pokoje hotelowe. To opłacalna i atrakcyjna forma zarabiania pieniędzy. Niemniej jednak — nie bez znaczenia jest znalezienie odpowiedniego obiektu, którego doskonała lokalizacja, wysoki standard wyposażenia czy sprawny zarządca będą w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w pokoje hotelowe, jednak wciąż wahasz się, który obiekt wybrać — zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej prestiżowe condohotele lub aparthotelowe położone zarówno w górach, jak i nad morzem, o których chętnie Ci opowiemy.

Dobra inwestycja w pokój hotelowy

Kluczem do sukcesu podczas inwestycji w pokój hotelowy jest postawienie na taki obiekt, który będzie stale generował wymierne zyski. Jako firma doświadczona w sprzedaży nieruchomości doskonale orientujemy się w rynku condohoteli, dlatego też możemy zaproponować Ci ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki współpracy z największymi deweloperami dysponujemy bazą prestiżowych obiektów, w których na pewno znajdziesz pokoje warte zainwestowania pieniędzy.

Jeśli myślisz o zainwestowaniu pieniędzy w biznes, dzięki któremu będziesz realnie zarabiać przez cały rok — wybierz inwestycję w pokoje hotelowe. Zapraszamy.

Condo hotel

Szukasz sprawdzonego sposobu na mądre inwestowanie pieniędzy? Nie wiesz, gdzie ulokować zgromadzony kapitał? Condo hotel w górach to sprawdzona inwestycja, która w krótkim czasie przynosi zysk. Co więcej, nie wymaga dużych nakładów pracy. W AB·InvestHouse oferujemy apartamenty inwestycyjne w systemie condo, które znajdują się w hotelu w górach. Obiekt ten wyróżnia wysoki standard, a także atrakcyjne położenie zapewniające wyjątkowe widoki oraz bliskość centrum. Jest to świetna inwestycja, ponieważ górskie miejscowości niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród turystów z całej Polski i nie tylko.

Luksusowe apartamenty w systemie condo

Condo hotel w górach to sprawdzona inwestycja, do której zalet możemy zaliczyć doświadczonego operatora zarządzającego apartamentami, 10-letnią umowę z możliwością przedłużenia, minimalną kwotę zwrotu na poziomie 7% przez pierwsze dwa lata, wysoki standard wykończenia, jak również bezobsługowość, ponieważ obiekt jest w pełni zarządzany i administrowany. Inwestując więc w apartamenty w systemie condo, masz pewność zysku bez nakładów pracy własnej. Rozbudowana infrastruktura oraz bliskość gór i wszelkich udogodnień sprawia, że condo hotel w górach jest chętnie odwiedzanym obiektem, a co za tym idzie — przynosi stały zysk. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące inwestycji w apartamenty w systemie condo, zapraszamy do kontaktu!

Apartamenty na sprzedaż —  Wisła

Każdego roku Beskidy przyciągają mnóstwo turystów, zarówno tych, którzy chcą zapomnieć o codziennym zgiełku, jak i osoby planujące postawić na aktywny wypoczynek w górach. Okolice takich miejscowości jak Wisła stanowią zatem doskonały wybór na inwestycję apartament mogący stać się dodatkowym źródłem dochodu dla inwestora. W naszej firmie proponujemy zatem sprzedaż takich lokali, które następnie są udostępniane gościom do rezerwacji. Dzięki temu osoba będąca właścicielem apartamentu może liczyć na zyski z tytułu umowy z doświadczonym operatorem hotelu i nie musi przejmować się zarządzaniem ani administrowaniem nieruchomością.

Sprzedaż apartamentów niedaleko Szczyrku

Oferujemy apartamenty na sprzedaż w niewielkiej odległości od Szczyrku, które bez wątpienia będą cieszyć się dużym zainteresowaniem gości, zapewniając tym samym właścicielowi nieruchomości korzystną inwestycję na co najmniej 10 lat. Nasza propozycja obejmuje 125 luksusowych pokoi z aneksem kuchennym, a także szereg udogodnień na terenie obiektu, w tym spa, restaurację, tarasy wypoczynkowe, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i wiele więcej. Decydując się na inwestycję apartamenty na sprzedaż, Klienci naszej firmy zyskują dodatkowo prawo do pobytu właścicielskiego, co pozwala nie tylko zarabiać na nieruchomości, ale też korzystać z infrastruktury. Zapraszamy do kontaktu!

Zostaw kontakt w celu poznania szczegółów

Instagram