Inwestycja w pokoje hotelowe

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w pokoje hotelowe. To opłacalna i atrakcyjna forma zarabiania pieniędzy. Niemniej jednak — nie bez znaczenia jest znalezienie odpowiedniego obiektu, którego doskonała lokalizacja, wysoki standard wyposażenia czy sprawny zarządca będą w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w pokoje hotelowe, jednak wciąż wahasz się, który obiekt wybrać — zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej prestiżowe condohotele lub aparthotelowe położone zarówno w górach, jak i nad morzem, o których chętnie Ci opowiemy.

Dobra inwestycja w pokój hotelowy

Kluczem do sukcesu podczas inwestycji w pokój hotelowy jest postawienie na taki obiekt, który będzie stale generował wymierne zyski. Jako firma doświadczona w sprzedaży nieruchomości doskonale orientujemy się w rynku condohoteli, dlatego też możemy zaproponować Ci ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki współpracy z największymi deweloperami dysponujemy bazą prestiżowych obiektów, w których na pewno znajdziesz pokoje warte zainwestowania pieniędzy.

Jeśli myślisz o zainwestowaniu pieniędzy w biznes, dzięki któremu będziesz realnie zarabiać przez cały rok — wybierz inwestycję w pokoje hotelowe. Zapraszamy.

Condo hotel

Szukasz sprawdzonego sposobu na mądre inwestowanie pieniędzy? Nie wiesz, gdzie ulokować zgromadzony kapitał? Condo hotel w górach to sprawdzona inwestycja, która w krótkim czasie przynosi zysk. Co więcej, nie wymaga dużych nakładów pracy. W AB·InvestHouse oferujemy apartamenty inwestycyjne w systemie condo, które znajdują się w hotelu w górach. Obiekt ten wyróżnia wysoki standard, a także atrakcyjne położenie zapewniające wyjątkowe widoki oraz bliskość centrum. Jest to świetna inwestycja, ponieważ górskie miejscowości niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród turystów z całej Polski i nie tylko.

Luksusowe apartamenty w systemie condo

Condo hotel w górach to sprawdzona inwestycja, do której zalet możemy zaliczyć doświadczonego operatora zarządzającego apartamentami, 10-letnią umowę z możliwością przedłużenia, minimalną kwotę zwrotu na poziomie 7% przez pierwsze dwa lata, wysoki standard wykończenia, jak również bezobsługowość, ponieważ obiekt jest w pełni zarządzany i administrowany. Inwestując więc w apartamenty w systemie condo, masz pewność zysku bez nakładów pracy własnej. Rozbudowana infrastruktura oraz bliskość gór i wszelkich udogodnień sprawia, że condo hotel w górach jest chętnie odwiedzanym obiektem, a co za tym idzie — przynosi stały zysk. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące inwestycji w apartamenty w systemie condo, zapraszamy do kontaktu!

 

Zostaw kontakt w celu poznania szczegółów

Instagram